Čís. položky 241

Přikryl - Pirkhoff Viktor (Praha 1875 - 1962 Brno)

Psík a kobylka, signováno vpravo dole tužkou Přikryl - Pirkhoff, barevný dřevoryt/papír, 20 x 21,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017