Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 177

Evropský malíř 2. poloviny 19. století

Evropský malíř 2. poloviny 19. století - Výtvarné umění a starožitnosti

Motiv z Tbilisi, nesignováno, popsáno dole uprostřed Tiflis, olej/karton, 13 x 26,5 cm, rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017