Čís. položky 163

Bouts Dieric - napodobitel (1415 - 1475)

Panna Maria Bolestná, nesignováno, olej/dřevo, 37 x 25 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Na zadní straně obrazu se se nachází malovaný opatský znak opata Adalberta Gamse, opata kláštera v Sedlci a Skalici, datovaný rokem 1670
Prohlášeno kulturní památkou

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-

Prohlášeno kulturní památkou

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017