Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 156

Italský malíř 2. poloviny 18. století

Italský malíř 2. poloviny 18. století - Výtvarné umění a starožitnosti

Podvečerní krajina s rybáři, nesignováno, olej/plátno, 53 x 70 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017