Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 155

Vlámský malíř 17. století

Portrét muže, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 48 x 40 cm, rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-

Vlámský malíř 17. století

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017