Čís. položky 154

Středoevropský malíř pravděpodobně kolem 1700

Putto sedící na římse, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 86 x 70 cm, poškozená malba, lehce poškozený řezbovaný rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017