Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 131

Merta Jan (Šumperk 1952)

Bez názvu (ubrousky), signováno, popsáno a datováno na zadní straně Jan Merta Bez názvu (ubrousky) 1988-90, akryl/plátno, 210 x 210 cm (Šm)

Vystaveno:
Jan Merta - obrazy 1987 - 1993, Galerie hlavního města Prahy, Praha, 21. IX. 30. X. 1993

Reprodukováno:
Jan Merta - obrazy 1987 - 1993, úvodní text Karel Srp, Praha 1993, nestr.

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 1.300.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 500.000,-

Merta Jan (Šumperk 1952)

Vystaveno:

Reprodukováno:

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017