Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 130

Velčovský Josef (Václavovice 1945)

Notre dame, signováno a datováno vpravo dole Velčovský 84, olej a akryl/plátno fixované na překližce, 30 x 24 cm, rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017