Oplt Oldřich (Stružinec 1919 - 2001 Jičín)
Stružinec, datováno vlevo dole 72, na zadní straně popsáno, datováno a signováno Stružinec 72 Oplt, olej/sololit, 72 x 98,5 cm, poškozeno, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Kassenschein der Oesterreichisch-ungarischen Bank über 1 Million Kronen 1918
- Brillantring zus. ca. 0,80 ct
- Schmuckstein Ring