Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 127

Mikeska Jiří (Zábřeh na Moravě 1959)

Divoká příroda, signováno a datováno vlevo dole Mikeska 1988, olej/plátno, 130 x 110 cm, lišta (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017