Čís. položky 126

Medek Mikuláš (Praha 1926 - 1974 Praha)

Pokus o portrét M.d.S., signováno, popsáno a datováno na zadní straně M. Medek "Pokus o portrét M.d.S." 1968, olej a email/plátno, 120,5 x 75,5 cm, lišta (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 1.900.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 800.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017