Medek Mikuláš (Praha 1926 - 1974 Praha)
Pokus o portrét M.d.S., signováno, popsáno a datováno na zadní straně M. Medek "Pokus o portrét M.d.S." 1968, olej a email/plátno, 120,5 x 75,5 cm, lišta (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.900.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 800.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |