Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 125

Novák Václav Vojtěch (Semily 1901 - 1969 Jindřichův Hradec)

Novák Václav Vojtěch (Semily 1901 - 1969 Jindřichův Hradec) - Výtvarné umění a starožitnosti

Pohled na Hostýn, signováno a datováno vlevo dole V. V. Novák 52, olej/karton, 35 x 50 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017