Čís. položky 91

Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)

Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice) - Výtvarné umění a starožitnosti

Motiv z Vysokých Tater, signováno vpravo dole tužkou Ant. Hudeček, olejová tempera/karton, 43 x 57 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017