Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 69

Jambor Josef (Pohledec 1887 - 1964 Tišnov)

Krajina s vřesovištěm, signováno a datováno vpravo dole Jambor 1944, olej/plátno, 44 x 54 cm, lehce poškozená malba, řezbovaný rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017