Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 30

Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)

Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha) - Výtvarné umění a starožitnosti

Stodoly ve Svobodných Hamrech, signováno vlevo dole tužkou Gust. Macoun, olej/karton, 52 x 70 cm, sklo, poškozený rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017