Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020512/0006

Ulrike Jessl, Künstlerin 20./21. Jh. Niederösterreich

Ulrike Jessl, Künstlerin 20./21. Jh. Niederösterreich - Garden / Interior

Ohne Titel, Mischtechnik auf dünnem Karton, signiert U. Jessl 2006, ca. 133 x 97,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.05.2017 - 16:35

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Garden / Interior
Datum: 03.05.2017 - 16:35
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 22.04. - 03.05.2017