Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-417402/0010

Helmut Schickhofer *

Helmut Schickhofer * - Garden / Interior

(Stein a. d. Donau 1942-1998) Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier, signiert H. Schickhofer 90, ca.54,5 x 75 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.05.2017 - 16:36

Vyvolávací cena:

Helmut Schickhofer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Garden / Interior
Datum: 03.05.2017 - 16:36
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 22.04. - 03.05.2017