Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 395-325512/0003

Amethystbrosche

Amethystbrosche - Klenoty, umění a starožitnosti

Gold 580, Feinvergoldung, ergänzte Silberbroschierung, Arbeit 2. Hälfte 19. Jhdt., 5,7 g, Gebrauchsspuren

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.05.2017 - 16:28

Vyvolávací cena:

Amethystbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.05.2017 - 16:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.04. - 04.05.2017