Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035187/0004

Unbekannt

Unbekannt - Klenoty, umění a starožitnosti

(Österreichisch, 2. Hälfte 20. Jahrhundert) Figur, Acryl auf Papier, ca. 42 x 29,5 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.04.2017 - 15:55

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 27.04.2017 - 15:55
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.04. - 27.04.2017