Brillant Kulturperlen Anhänger
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,10 ct, 1,8 gøg1
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
02.05.2017 - 16:18
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.05.2017 - 16:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.04. - 02.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Poststück - Österr. Monarchie - Kuvertausschnitte
- Manfred Seitner Diamant Ohrstecker zus. ca. 0,80 ct
- Brillant Kulturperlen Brosche
- Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 0,60 ct