Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 433

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) An der Alten Donau, Aquarell auf Papier, signiert Alfred Bareis, 33 x 36 cm. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.05.2017 - 17:00

Vyvolávací cena:

Alfred Bareis *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Sammelgegenstände, Möbel und Teppiche
Datum: 17.05.2017 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.05. - 17.05.2017