Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 261

Ernst Fuchs *

(Wien 1930-2015)
Daphne,
signiert unten rechts: Ernst Fuchs,
Farbradierung, Auflage Nr. 10/100, ca. 66,5 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 300

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

(Wien 1930-2015)
Daphne,

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrazy
Datum: 12.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.05. - 11.05.2017