Čís. položky 277

Leopold Zinnögger

Leopold Zinnögger - Umění a starožitnosti

(Linz 1811-1872) 2 Blätter "Blütenzweige", rechts unten signiert und datiert L: Zinnögger (1)837, Aquarell auf Papier, ca. 28 x 18 cm, Passepartout, Knittstellen, 1 Blattrand beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.875,-
Vyvolávací cena:

Leopold Zinnögger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti - Asta primavera
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.05. - 09.05.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.