Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 259

Karl Hayd

(Hainburg 1882-1945 Linz) "Blick auf Traunkirchen", rechts unten signiert K. Hayd, Öl auf Karton, ca. 61 x 71 cm, gerahmt (CW) Ruf 1.200

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.05.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Karl Hayd

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti - Asta primavera
Datum: 09.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.05. - 09.05.2017