Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 203

Philipp Peter Roos gen. Rosa da Tivoli

Philipp Peter Roos gen. Rosa da Tivoli - Umění a starožitnosti

(Frankfurt/Main 1657-1706 Rom)- Umkreis "Hirtenszene mit Kuh, Schafen und Hund", Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 65 x 50 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt (CW) Ruf 1.800

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti - Asta primavera
Datum: 09.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.05. - 09.05.2017