Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 77

Reinhard Adlmannseder*

(Ried im Innkreis 1943 geb.) "Wortfern", rechts unten signiert und datiert, Adlmannseder 07/03, Mischtechnik auf Leinwand, ca. 100 x 80 cm, Keilrahmen (CW) Ruf 650

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Reinhard Adlmannseder*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti - Asta primavera
Datum: 09.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.05. - 09.05.2017