Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-063880/0000

Maler des 20. Jh.

Maler des 20. Jh. - Umění a starožitnosti

"Stillleben mit Stiefmütterchen", rechts unten signiert, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 24 x 30 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.04.2017 - 16:17

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 19.04.2017 - 16:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online