Adolf Frohner *
(Groß Inzersdorf 1934-2007) Stehende mit 2 Puppen, Mischtechnik auf Papier signiert Frohner 77, 60 x 42 cm. etwas wellig, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.04.2017 - 16:56
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Adolf Frohner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.04.2017 - 16:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.04. - 19.04.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-