Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-748575/0001

Brillant-Maschenbrosche

Brillant-Maschenbrosche - Umění, starožitnosti, šperky

Gold 585, zweifärbig, Altschliffbrillant ca. 0,25 ct, 5 g øG5

Expert: Sabine Höller Sabine Höller
+43-316-831 780

s.hoeller@dorotheum.at

24.04.2017 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Brillant-Maschenbrosche

+43-316-831 780

s.hoeller@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.04.2017 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.04. - 19.04.2017