Brillant-Maschenbrosche
Gold 585, zweifärbig, Altschliffbrillant ca. 0,25 ct, 5 g øG5
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
24.04.2017 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillant-Maschenbrosche
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.04.2017 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 07.04. - 19.04.2017 |