Čís. položky 301-397463/0006

Brillant Kulturperlen Ohrstecker zus. ca. 0,80 ct

Brillant Kulturperlen Ohrstecker zus. ca. 0,80 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Gold 585, tlw Platin, je ein Altschliffbrillant und je eine Kulturperle, mit Stiften, 5,4 gøg4

24.04.2017 - 16:32

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.04.2017 - 16:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 07.04. - 19.04.2017