Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042792/0031

Altschliffbrillant Onyxbrosche

Altschliffbrillant Onyxbrosche - Klenoty

Platin 950, Brillanten zus. ca.0,55 ct, Broschierung Weißgold 585, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 6 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

20.04.2017 - 17:41

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 20.04.2017 - 17:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.04. - 19.04.2017