Lotte Schreiber
Manchmal also denkt man,… | Serie 1, 2016
Der tiefe Aspekt, Fotoprint, 56,5 x 39,5 cm, gerahmt mit Museumsglas
27.04.2017 - 20:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Lotte Schreiber
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction - Art auction |
Datum: | 27.04.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Looshaus Wien, Michaelerplatz 3, 1010 Wien |
Prohlídka: | 27.04.2017, 15:00 |
Položky z jiných aukcí
- Albrecht Dunzendorfer *
- Brillant Solitär ca. 1,00 ct
- Brillant Kulturperlen Ohrclips