Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-013945/0004

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Skitzenblock Ansichten von Davos und Andere, diverse Blumenstudien, tlw undeutlich monogrammiert H? 13,8 x8 bis ca. 20 x 15 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.05.2017 - 20:38

Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 07.05.2017 - 20:38
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 21.04. - 06.05.2017