Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 858

** - Österr. Nr. IV K (3 Pfg. geriffelter Gummi mit kopfstehendem Aufdruck,

sign. Sturzeis und neues Fotoattest Dr. Glavanovitz, F ANK 1.800,-

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

03.05.2017 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 03.05.2017 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.04. - 03.05.2017