Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 557

gestempelt - Österr. Nr. 1H braunorange mit Farbfleck in der linken oberen Ecke bei "KK",

sign. Seitz, F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

03.05.2017 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

sign. Seitz, F

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 03.05.2017 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.04. - 03.05.2017