Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 481

Ö. Ausgabe 1850 gestempelt - Roter Doppelkreisstempel von Mürzzuschlag auf 6 Kreuzer rötlichbraun Type Ia Hp,

P! Befund Dr. Ferchenbauer, sign. Ing. Müller(Müller 1779b, Ferchenb.750,-) F

Expert: Andreas Bazant Andreas Bazant
+43-1-515 60 297

stamps@dorotheum.at

03.05.2017 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60 297

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 03.05.2017 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.04. - 03.05.2017