Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058387/0001

A. Klein

A. Klein - Obrazy

(Deutsch, um 1900) Die Moschee Abu Herebes in Kairo, betitelt, signiert A. Klein, Aquarell auf Papier, 38x 31 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.04.2017 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

A. Klein

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 24.04.2017 - 15:30
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online