Franz Josef I. 1848-1916
AR Medaille Staatspreis für landwirtschaftliche Verdienste o. J., Med. Tautenhayn (unsigniert), =34,81 g, 40 mm=, (A Punze im Rand, Av. getönt, kl. Kr., kl. Rf.) II
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
30.04.2017 - 17:09
- Cena:
EUR 70,-
Franz Josef I. 1848-1916
Expert: Dr. Norbert Helmwein
Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424
norbert.helmwein@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitMince a medaile | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 30.04.2017 - 17:09 |
Prohlídka: | 01.04. - 30.04.2017 |