Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-092840/0004

Wiener Biedermeier Henkelkorb,

Silber, durchbrochene Rosenblüten, 30 x 17 cm, Gewicht 259 g, Meisterzeichen Ignaz Weiß, Alt Wiener Beschauzeichen 1844, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

06.04.2017 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 06.04.2017 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.04. - 06.04.2017