Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043309/0002

Altschliffbrillant Kulturperlohrringe

Weißgold 585, Perldurchmesser ca. 7,4 mm, 3,4 gøg3

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

06.04.2017 - 17:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 06.04.2017 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.03. - 05.04.2017