Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-395906/0008

Brillantanhänger

Brillantanhänger - Umění, starožitnosti a šperky

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, 10,2 g, Collant mit Tragespurenøg10

05.04.2017 - 15:52

Vyvolávací cena:

Brillantanhänger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.04.2017 - 15:52
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.03. - 05.04.2017