Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) Lithografie "Die Kärntnerin", signiert Hoke, datiert 1980, die Nr.66/100, 76 x 64 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 16:39
- Vyvolávací cena:
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 16:39 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: