Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071227/0000

Peter Krawagna *

Peter Krawagna * - Umění, starožitnosti a šperky

(Klagenfurt 1937 geb.) Radierung, "Beine", signiert Krawagna, datiert 74, beschriftet Zustandsdruck, 44 x 27,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.04.2017 - 16:59

Vyvolávací cena:

Peter Krawagna *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.04.2017 - 16:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.03. - 05.04.2017