Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071115/0000

Kupferstich

Kupferstich - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

18. Jhdt., Passep.-Ausschnitt 19,5 x 29 cm, gerahmt, verglast, Ränder beschnitten, in der Mitte mit Faltknick, partiell leicht stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.04.2017 - 17:11

Vyvolávací cena:

Kupferstich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck - Osterauktion
Datum: 05.04.2017 - 17:11
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.03. - 05.04.2017