Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022562/0029

Standkruzifix

Standkruzifix - Umění, starožitnosti, šperky

Figur aus Holz geschnitzt, gold gefasst, Jesus Christus als Viernageltypus dargestellt auf schwarz gebeiztem Sockel, mit farblosem Glassturz, Gesamthöhe 51,5 cm, letztes Drittel 19. Jahrhundert, Altersspuren, Sockel wurmstichig

Expert: Friedrich Reinbacher

03.04.2017 - 15:16

Vyvolávací cena:

Standkruzifix

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2017 - 15:16
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.03. - 29.03.2017