Čís. položky 191-022794/0018

Karl Sraib *

(um 1960) Weinberge bei Glanz, handsigniert, datiert Karl Sraib 69, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 40,5 x 56 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (416)

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.04.2017 - 16:23

Vyvolávací cena:

Karl Sraib *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.04.2017 - 16:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.03. - 29.03.2017