Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-399627/0001

Brillantsolitär ca. 0,55 ct

Brillantsolitär ca. 0,55 ct - Schmuck

Weißgold 583, polnische Amtspunze, RW 54, 4,4 gøg4

31.03.2017 - 17:38

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Brillantsolitär ca. 0,55 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 31.03.2017 - 17:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.03. - 30.03.2017