Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-092323/0012

Historismus Zuckerdose,

Historismus Zuckerdose, - Tafelkultur

Silber, Innenvergoldung, oval, Scharnierdeckel, reliefierter figuraler Dekor, 14 x 10,5 x 9 cm, Gewicht 326 g, apokryphe Beschauzeichen, Ende 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

29.03.2017 - 15:14

Vyvolávací cena:

Historismus Zuckerdose,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Tafelkultur
Datum: 29.03.2017 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online