Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022466/0008

Elfenbeinminiatur

Elfenbeinminiatur - Kunst und Antiquitäten

"Dame in Tracht", links seitlich signiert und datiert Richter 1918, Mischtechnik auf Elfenbein, ca. 11 x 9 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.03.2017 - 15:36

Vyvolávací cena:

Elfenbeinminiatur

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 29.03.2017 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online