Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022421/0007

Ella von Reinöhl-Werner *

Ella von Reinöhl-Werner * - Kunst und Antiquitäten

(Teplitz-Schönau 1885-1947 Wien) Rückseite betitelt "Klausenpass", rechts unten signiert und datiert Ella v. Reinöhl Werner 1933, Öl auf Leinwand, ca. 100 x 70 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.03.2017 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Ella von Reinöhl-Werner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 29.03.2017 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online